Ogłoszenia duszpasterskie – 4.01.2024

Trzeboś

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
2. Dzisiaj o 17.00 Misyjny Koncert Kolęd. Bezpośrednio po koncercie i w trakcie posiłku będzie można złożyć ofiarę na dzieci z krajów misyjnych. W tym roku wspieramy dzieci ze Sri Lanki.
3. We wtorek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte o 7.00, 10.30 i 15.00. Na stoliku za ławkami będą wyłożone zestawy kadzidła i kredy. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na pomoc misjonarzom naszej diecezji. Na Mszę Św. o 10.30 zapraszamy kolędników misyjnych ubranych w stroje. Po Mszy odbędzie się ich rozesłanie i ok. 13.00 udadzą się do domów naszej parafii. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone dla dzieci ze Sri Lanki. Składka z tego dnia jest przeznaczona na cele misyjne Kościoła Powszechnego.
4. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. W tym tygodniu odwiedzimy Podlas i w piątek ul. Kościelną i Widokową. Początek od godziny 15.00. Prosimy o przyjechanie po księży, przygotowanie wody święconej kropidła, krzyża i świec. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie oraz dostępny na stronach internetowych parafii.
5. Dziękujemy za ofiary z pasterki na Fundusz Obrony Życia w kwocie 2239 zł i ze św. Szczepana na uczelnie katolickie w kwocie 4296 zł oraz z sianka 675zł. Bóg zapłać. Na Radio Maryja przekazano 740zł.
6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła następującym osobom: Beata Kraska, Władysława Kołodziej, Maria Mul, Grażyna Maksym, Jakub Zając, Jacek Nieroda, Janusz Skiba, Marta Chorzępa, Robert Wawrzaszek i Anna Przybyło.
7. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy mieszkańców ulicy Mościny.

Podlas

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
2. Dzisiaj o 17.00 w kościele parafialnym Misyjny Koncert Kolęd. Bezpośrednio po koncercie i w trakcie posiłku będzie można złożyć ofiarę na dzieci z krajów misyjnych. W tym roku wspieramy dzieci ze Sri Lanki.
3. We wtorek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msza Święta o 9.00. Składka z tego dnia jest przeznaczona na cele misyjne Kościoła Powszechnego. W zakrystii są zestawy kadzidła i kredy. Dobrowolne ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na pomoc misjonarzom naszej diecezji.
4. Ponieważ jest Msza Św. we wtorek nie będzie Mszy Św. w sobotę.
5. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. W tym tygodniu odwiedzimy Podlas i w piątek ul. Kościelną i Widokową. Początek od godziny 15.00. Prosimy o przyjechanie po księży, przygotowanie wody święconej kropidła, krzyża i świec. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie oraz dostępny na stronach internetowych parafii.
6. Dziękujemy serdecznie za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy Iwonę Cisek, Zofię Kołodziej i Kazimierza Borowiec.

Wizyta duszpasterska 

Poniedziałek 5.01.2026

  1. Proboszcz (Kąty Rakszawskie, obok Podlasu)

Od Kłosowskiego Dariusza do Babiarza Czesława

  1. Paweł ( Kąty Rakszawskie obok Podlasu )

Od Tasiora Jana do Cisek Anny

 

Środa 7.01.2026

  1. Proboszcz ( Podlas )

Od Kołodziej Zofii, przez Burdę Tomasza, Burdę Wiesława, Winiarskiego Stanisława do Cisek Renaty

Ks. Paweł ( Podlas )

Od Trynieckiego Eugeniusza, przez Kołodziej Juliana, Chorzępę Eugeniusza włącznie z Domem nauczyciela

 

Czwartek 8.01.2026

  1. Proboszcz ( Podlas )

Od Jacek Dominika, przez Kondziołkę Zbigniewa, Ożoga Krzysztofa do Pikor Eleonory

  1. Paweł ( Podlas )

Od Pokrzywy Stanisława, przez Kantor Józefa, Cisek Wiesławę do Jacek Józefa.

 

Piątek 9.01.2026

  1. Proboszcz ul Kościelna
  2. Paweł ul. Widokowa

Początek od godziny 15.00

Prosimy o przyjechanie po księży, przygotowanie wody święconej kropidła, krzyża i świec.

do użytku wewnętrznego parafii