Trzeboś
1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w piątek św. Bazylego i św. Grzegorza z Nazjanzu.
2. W środę zakończenie Starego Roku. Msza Święta i nabożeństwo dziękczynno-błagalne o godz. 16.00.
3. W czwartek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze Święte o 7.00, 10.30 i 15.00.
4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze święte w te dni o 6.30 i 18.00. Spowiedź w piątek od godz. 17.00.
5. Do chorych udamy się w piątek od 8.30: zarówno grupa ks. Proboszcza jak i grupa ks. Pawła.
6. W przyszłą niedzielę 4 stycznia o 17.00 w naszym kościele odbędzie się Misyjny Koncert Kolęd. Z tej racji nie będzie Mszy Św. o 15.00, a w zamian będzie Msza św. o 9.00 tak jak to miało miejsce podczas Świąt Narodzenia Pańskiego. Po koncercie będzie można jeszcze chwilę spotkać się z artystami i zjeść coś ciepłego.
7. Ze względu na koncert nie będzie spotkania w ramach przygotowań do I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wysłuchania kolęd, a spotkanie będzie w pierwszą niedzielę lutego.
8. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. W tym roku odwiedzimy połowę parafii tj. ulice Górną, Kościelną, Widokową i Podlas. Z racji kolędy Msze Św. w poniedziałek i wtorek tylko rano.
9. Plan kolędy w tym tygodniu w poniedziałek od 9.00 ul. Górna 1-59, oraz 321-256, we wtorek od 9.00 ul. Górna 63-110 oraz 250-196 i sobota też od 9.00 ul. Górna 111-158 oraz 187-159. Przypominamy, że zgodnie z decyzją ks. Biskupa w całej naszej diecezji, w związku z tym i w naszej parafii nie zbieramy żadnych ofiar kolędowych w domach. Jeśli ktoś ma życzenie je złożyć można to zrobić na tacę w kościele. Prosimy o przyjechanie po księży, przygotowanie wody święconej kropidła, krzyża i świec.
10. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i godziwego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. W szczególności osobom odpowiedzialnym za świąteczny wystrój: Pani Agacie, Panu Januszowi i Panu Jackowi.
11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła następującym osobom: Karol Kurasiński, Iwona Kuraś, Maria Pokrzywa, Bożena Kołodziej, Danuta Szostecka, Maria Tabaka, Urszula Gil, Aneta Kołodziej, Marta Ściuk, Waldemar Kraska, Agnieszka Kurasik, Krystyna Kura.
12.Do sprzątania w tym tygodniu prosimy kolejnych mieszkańców ulicy Leśnej.
Podlas
1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w piątek św. Bazylego i św. Grzegorza z Nazjanzu.
2. W środę zakończenie Starego Roku. Msza Święta i nabożeństwo dziękczynno-błagalne o godz. 14.00.
3. W czwartek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msza Św. o godz. 9.00.
4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek o 16.15, a po niej Msza Św.
5. Do chorych udamy się w piątek od 8.30: zarówno grupa ks. Proboszcza jak i grupa ks. Pawła.
6. W przyszłą niedzielę 4 stycznia o 17.00 w naszym kościele parafialnym odbędzie się Misyjny Koncert Kolęd. Z tej racji nie będzie Mszy Św. o 15.00, a w zamian będzie Msza św. o 9.00 tak jak to miało miejsce podczas Świąt Narodzenia Pańskiego. Po koncercie zapraszamy na coś ciepłego pod kościół.
7. Ze względu na koncert nie będzie spotkania w ramach przygotowań do I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wysłuchania kolęd, a spotkanie będzie w pierwszą niedzielę lutego.
8. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. W tym roku odwiedzimy połowę parafii tj. ulice Górną, Kościelną, Widokową i Podlas.
9. Plan kolędy w tym tygodniu w poniedziałek od 9.00 ul. Górna 1-59, oraz 321-256, we wtorek od 9.00 ul. Górna 63-110 oraz 250-196 i sobota też od 9.00 ul. Górna 111-158 oraz 187-159. Przypominamy, że zgodnie z decyzją ks. Biskupa w całej naszej diecezji, w związku z tym i w naszej parafii nie zbieramy żadnych ofiar kolędowych w domach. Jeśli ktoś ma życzenie je złożyć można to zrobić na tacę w kościele. Prosimy o przyjechanie po księży, przygotowanie wody święconej kropidła, krzyża i świec.
10.Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali wystrój kaplicy na Święta: za przygotowanie szopki w środku i na zewnątrz oraz za podarowanie i ubranie choinki.
11. Dziękujemy serdecznie za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy Jolantę Piersiak, Małgorzatę Baran i Agatę Wakuła.
do użytku wewnętrznego parafii