Ogłoszenia duszpasterskie – 26.04.2026

Trzeboś

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w środę św. Katarzyny ze Sieny.
2. W tym tygodniu rozpoczynamy także miesiąc maj. Nabożeństwa majowe będą w dni powszednie o 17.30, a po nich Msza Święta o 18.00, a w niedzielę po Mszy Św. o 15.00. Ze względu na nabożeństwa majowe w maju Msze Święte będą tylko wieczorem.
3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.00, Msze Święte w oba dni o 6.30 i 18.00.
4. Odwiedziny chorych w piątek od 8.30 gr. Ks. Proboszcza, a w sobotę od 8.30 gr. Ks. Pawła.
5. W sobotę ze względu na to, że jest to pierwsza sobota maja i rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie o 17.30 majówka, po niej bezpośrednio Msza Święta i procesja różańcowa.
6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła następującym osobom: Renata Rodzeń, Patrycja Prucnal, Stanisława Cyburt, Barbara Cisło, Danuta Kwas, Anna Płoszaj, Sabina Kołodziej, Wiktoria Śliż, Agnieszka Stafa.
7. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy kolejnych mieszkańców z ulicy Górnej.
8. Dziękujemy za ofiary na Radio Maryja w kwocie 760 zł.
9. Z racji przeżywania w tym czasie dnia flagi i rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja prosimy o udekorowania naszych domów flagami narodowymi.

10. Biskup Rzeszowski udzielił dyspensy od obowiązku zachowania postu na piątek, 1 maja br. dla wszystkich wiernych przebywających na terenie diecezji rzeszowskiej. Każdy kto skorzysta z tej dyspensy jest zobowiązany do odmówienia modlitwy w intencji wyznaczonej przez Ojca św. Leona XIV. Intencja papieska na miesiąc maj to: O pożywienie dla wszystkich.

Podlas

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w środę św. Katarzyny ze Sieny.
2. W tym tygodniu rozpoczynamy także miesiąc maj. Nabożeństwa majowe – w kościele parafialnym – będą w dni powszednie o 17.30, a po nich Msza Święta o 18.00, a w niedzielę po Mszy Św. o 15.00.
3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 16.15, a po niej Msza Święta i nabożeństwo majowe.
4. Odwiedziny chorych w piątek od 8.30 gr. Ks. Proboszcza, a w sobotę od 8.30 gr. Ks. Pawła.
5. W sobotę ze względu na to, że jest to pierwsza sobota maja i rozpoczynamy w kościele parafialnym nabożeństwa fatimskie o 17.30 majówka, po niej bezpośrednio Msza Święta i procesja różańcowa.
6. Dziękujemy serdecznie za sprzątanie kaplicy. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy Bożenę Dec i Katarzynę Bałamut.
7. Dziękujemy za ofiary na Radio Maryja w kwocie 760 zł.

do użytku wewnętrznego parafii