Trzeboś
1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w sobotę św. Antoniego Opata.
2. W środę – z racji drugiej środy miesiąca – po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Józefa.
3. W piątek po wieczornej Mszy Św. nowenna do Opatrzności Bożej.
4. W sobotę o 17.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Jak zwykle będzie to okazja do modlitwy, adoracji i wysłuchania katechezy.
5. W przyszłą niedzielę 18 stycznia bezpośrednio po Mszy o 10.30 oraz o godz. 14.35 wystąpią w naszym kościele kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 2. Serdecznie zapraszamy od ich wysłuchania i ofiarności. Zebrane ofiary będą przeznaczone na rozwój ich działalności.
6. Dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie nas „po kolędzie” i ofiary składane z tej okazji. Bóg zapłać.
7. Dziękujemy za ofiary złożone kolędnikom misyjnym i z koncertu kolęd dla dzieci ze Sri Lanki. Wyniosły one 9629 zł.
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła następującym osobom: Edward Kurasiński, Agnieszka Kurasińska, Dorota Miazga, Zofia Bełz, Władysława Winiarska, Alicja Weremińska, Henryk Dobek, Dorota Kochman. Do kwiatów dołożyły się Danuta Pokrzywa i Zofia Bełz.
9. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy kolejnych mieszkańców ulicy Mościny.
10. W piątek 16 stycznia od 10.00 – 16.00 w przychodni STELMED w Sokołowie odbędzie się komputerowe badanie wzroku. Szczegóły na afiszu w gablocie.
11. Przypominamy, że w tym tygodniu wracamy do zwykłego porządku mszy świętych w ciągu tygodnia.
12.Podkarpacka Administracja Skarbowa informuje, że od 1 lutego 2026 roku zacznie obowiązywać w Polsce Krajowy System e-Faktur, który będzie obowiązkowy dla przedsiębiorców wystawiających i otrzymujących faktury (dotyczy to także parafii). Aby prawidłowo przygotować się do wejścia w życie tych istotnych zmian w fakturowaniu, zachęcamy do poszukiwania informacji w tej sprawie w urzędach skarbowych i na stronach internetowych Krajowej Administracji Skarbowej.
Podlas
1. W tym tygodni wspominamy w sobotę św. Antoniego Opata.
2. Msza Św. z nowenną do Matki Bożej w sobotę o 17.00.
3. W przyszłą niedzielę 18 stycznia bezpośrednio po Mszy o 10.30 oraz o godz. 14.35 wystąpią w kościele parafialnym kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 2. Serdecznie zapraszamy od ich wysłuchania i ofiarności. Zebrane ofiary będą przeznaczone na rozwój ich działalności.
4. Dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie nas „po kolędzie” i ofiary składane z tej okazji. Bóg zapłać.
5. Dziękujemy serdecznie za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy Lucynę Cisek, Martę Kłoś i Czesława Kłoś.
do użytku wewnętrznego parafii